APCh (Akademicka Platforma Chrześcijańska Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów) zaprasza  Ciebie i Twoich znajomych studentów i absolwentów, spragnionych przygód, aktywności fizycznej, pięknych widoków i dobrego towarzystwa, na dwudniowy spływ kajakowy rzeką Prosną w dniach 17-18.09.2022. 

Najważniejsze informacje:
Miejsce spływu: rzeka Prosna na odcinku Wieruszów - Brzeziny (nocleg) - Grabów nad Prosną ("Przystań Eskapada"). Opis trasy można odszukać w Internecie, m.in. na stronie Przystani Eskapada.
Nocleg w Brzezinach (Agroturystyka "Nad Prosną", Brzeziny 10, u p. Justyny Bielewskiej) w zależności od preferencji i kolejności zgłoszeń - w budynku lub we własnych namiotach:
- własny namiot - 185 zł/os.
- nocleg w budynku (pokoje 2-4 osobowe z łazienkami) - 225 zł/os.
Cena obejmuje nocleg oraz obiadokolację w sobotę oraz wynajem i transport kajaków. Cena nie uwzględnia lunchów i śniadania. Wpłaty do dnia 10.09.2022: BLIK - tel. 507014115 lub przelew na konto: 13 1140 2004 0000 3102 3164 0736 (Marek Cebrat).
 
Ogólny plan spływu:
Spotykamy się w sobotę 17.09.2022, o godzinie 10:00 w Brzezinach, gdzie zostawiamy samochody i wszelkie rzeczy, które nie będą nam niezbędne w ciągu dnia na kajakach. Zabieramy ze sobą coś na lunch i zostajemy przewiezieni wraz z kajakami na miejsce startu spływu, tj. do Wieruszowa. 
W pierwszy dzień będziemy mieli około 6 godzin wiosłowania, przenoskę przez tamę i przeszkody w postaci zwalonych drzew i bystrzy. Pod wieczór dopływamy z powrotem do Brzezin, gdzie czeka na nas obiadokolacja i nocleg w pokojach lub pod namiotami. Jeśli starczy nam sił i ochoty, wieczorem urządzimy ognisko i nocne dyskusje.
Drugi dzień rozpoczniemy od samodzielnego przygotowania śniadania (podobnie jak na lunch, produkty należy przywieźć ze sobą). Po spakowaniu się i  krótkich rozważaniach biblijnych wyruszamy na rzekę. Tym razem czeka nas łatwiejszy odcinek, który powinniśmy pokonać w około 3,5 godziny. Spływ kończymy przy Przystani Eskapada w Grabowie nad Prosną, skąd zostaniemy przewiezieni ponownie do Brzezin, gdzie pakujemy się w swoje auta i wracamy zadowoleni do domów.  :-)
Więcej szczegółów roześlemy zarejestrowanym uczestnikom spływu.
 
Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 9.09.2022.
 
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
\
 
Aktualizacja (20.09.2022):
Spływ już za nami. Zobacz zdjęcia w Galerii.