Zapraszamy studentów i absolwentów na weekend majowy w Beskidzie Śląskim: "Jak NIE czytać Biblii"?

Termin: 29.04.2023 - 3.05.2023

  • Czy Ziemia w Biblii jest płaska? O konkordyzmie, starożytnych interpretacjach i czy Biblia spadła z nieba?
  • O znaczeniu kontekstu(-ów) i celowości tekstów.
  • O czym jest historia biblijna?
  • Czemu Ewangelie się różnią i dlaczego jest to celowe.

Na te i inne trudne pytania dotyczące Biblii i Boga będzie odpowiadał PAWEŁ LUPA

W programie także: rozważania biblijne, wyprawy górskie, gry, warsztaty taneczne.

Miejsce: Wisła Jawornik, Dom Gościnny; https://www.jawornik.eu/index.php/dom-goscinny

Cena: 500 zł. obejmuje cztery noclegi wraz z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje). Oferta specjalna dla studentów i absolwentów z Wisly i okolic - cena 240 zł (uczestnictwo w „Majówce” bez noclegów, obejmuje 4 dni aktywności i dwa posiłki dziennie). Kwotę tą należy wpłacić do dnia 26.04.2023 na konto 62 1020 3017 0000 2102 0536 6325 w PKO BP S.A.

Nasz wyjazd przeznaczony jest głównie dla osób, które szukają odpowiedzi na pytania związane z sensem życia i obecnością Boga w nim, dla osób, które nie boją się pytać i dla których odpowiedź "Bo tak!", to za mało. Zapraszamy także wszystkich tych, którzy identyfikują się z hasłem "Myślę, więc wierzę" i chcą się swoją wiarą dzielić z tymi, którzy jej szukają, szanując ich pytania i otwartość.

Zapisz się już dziś korzystając z formularza on-line. (Zapisy do 26.04.2023. Termin ten może zostać wydłużony, jeśli bedą jeszcze wolne miejsca).

Kontakt:

fb apch.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.